Intervju med Torbjörn Gehrke

Läs mer

Brlek assisterar Gehrke

Läs mer

Mario Pesut till Jämtland Basket

Läs mer

South Dakota center till Jämtland

Läs mer

Amerikansk guard till Jämtland

Läs mer

Bodil Eriksson ny ordförande

Läs mer

Två jämtlandsspelare i landslagstrupp

Läs mer

19-årig guard till Jämtland

Läs mer

Lag

M

V

F

P

Södertälje 3632464
Borås 3627954
Norrköping 36231346
Sundsvall 36221444
Uppsala 36211542
Solna 36162032
LF 36132326
Jämtland 36122424
Nässjö3682816
ecoÖrebro3663012

Teckenförklaring M=Antal matcher,
V=Vunna, F=Förlorade, P=Poäng.

HU18: Seger i inledningen av EM

Läs mer

DU18: Förlust mot Polen

Läs mer

DU18: Sverige fick se sig besegrade mot Grekland

Läs mer

DU18: Seger för damerna mot Turkiet

Läs mer

Herrlandslagets träningslandskamper ska bygga laget

Läs mer

DU18: Tjeckiens tempo var för högt för Sverige

Läs mer

HU20 EM: Vinst för Sverige över Ungern

Läs mer

DU18: Förlust mot Italien

Läs mer